Súťaže

Facebook súťaž: Zistite s nami pravdu o mýtoch o víne a vyhrajte fľašu vášho obľúbeného Rosé LAHOFER a originálne hand-made náušnice!

Leto je už oficiálne v plnom prúde. Pre všetky mladé LAHOFERky sme pripravili súťaž o vaše obľúbené Rosé LAHOFER a originálne, ručne vyrobené náušnice, ktoré nesmú chýbať v žiadnej letnej výbave. Ich autorkou je Lenka Křupalová, naša dvorná grafička. Okrem toho, že tvorí takmer všetky ilustrácie na našom webe, aktívne sa venuje aj výrobe šperkov. Pod značkou circa. si môžete jej ďalšiu tvorbu pozrieť tu a tu. Náušnice, ktoré môžete vyhrať sú originálne nielen spôsobom výroby, ale aj tým, že ide o jediný kus svojho druhu. Odhaľte s nami pravdu o mýtoch o víne a môžete to byť práve vy, kto sa stane ich hrdou majiteľkou. Náušnice môžu získať aj páni a pripraviť tak vtipný darček pre svoju partnerku alebo manželku.

Podmienky súťaže

Súťaž prebieha na našej facebook stránke, jeden kalendárny týždeň a to od pondelka, 23.6.2014,  do nedele, 29.6.2014, 20:00. Do súťaže sa môžu zapojiť i páni, ktorí túžia venovať svojim priateľkám/manželkám aj niečo originálnejšie ako kvety alebo fľašu vína :-). Stačí, aby ste do komentárov statusovej fotografie na facebooku napísali mýtus o víne, ktorý vás fascinuje, o ktorom by ste radi vedeli či je pravdivý, alebo taký, ktorý považujete za vtipný.

Na našom webe sme niektorým najznámejším venovali aj krátky článok.

V nedeľu vyžrebujeme jedného šťastlivca, ktorý získa fľašu Rosé LAHOFER a  hand-made náušnice značky .circa. V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás neváhajte kontaktovať na mailovej adrese sutaz@lahofer.sk.

Prajeme veľa šťastia!

Tím LAHOFER

produkty_8204_1_window

IMG_6763