Hľadáte ideálny darček pre klientov? Práve ste ho našli!

Určite si kladiete otázku, akým darčekom by ste najlepšie poďakovali klientom za celoročnú spoluprácu. Hľadáte niečo kvalitné, originálne, od spoľahlivého partnera a za rozumnú cenu?

V tom prípade hľadáte ideálny darček pre klientov. A máme pre vás dobrú správu: ďalej hľadať nemusíte, práve ste ho našli.

 

Darovať víno vám môže prísť ako klasika, ktorú ste už sto krát vyskúšali. Neurazí, aj poteší, ale je toto ten originálny darček? My vám ukážeme, ako dokáže víno LAHOFER spolu s našim servisom prekvapiť aj vašich klientov.

 

Víno vás predá

Darované víno je vaša vizitka. S exkluzívnym vínom ukážete úroveň vašej firmy a nastavíte očakávania obchodných partnerov. Stabilita. Profesionalita. Perspektíva. Zisk. Všetko dôležité o vás povie i jediná správne vybratá, bezchybne zabalená, svižne doručená fľaša dobrého vína.

Víno odovzdá váš osobný odkaz. Ďakujeme za dôveru. Ďakujeme, že ste náš klient. Vážime si Vás. Spolupracujte s nami! Vínom vyjadríte všetko, čo chcete vyjadriť. 

Víno vám dáva šancu zanechať trvalý dojem. Dajte vášmu obchodnému partnerovi pocit, že ste víno vybrali práve. Uctite si jeho osobný vkus a zapamätá si vás. Nepoznáte jeho vkus? S výberom vám pomôžeme. Viac o pomoci pri výbere TU >.

 

Prečo darovať práve víno Lahofer?

Ak máte predstavu, akým vínom chcete obdarovať vašich klientov, máte u nás k dispozícii široký výber dobrého vína. Môžete si vybrať klasické aj menej známe odrody v suchej, polosuchej, polosladkej aj sladkej verzii. K tomu špeciálna kolekcia terroirnych vín z prvého apelačného systému v ČR  - VOC Znojmo. Vyberať môžete z vín ľahkých aj komplexnejších, mladé aj staršie ročníky, biele, ružové aj červené, všetky však výhradne s prívlastkom. Ak sa rozhodujete podľa medailí z popredných domácich a svetových súťaží, vybrať si môžete z množstva ocenených vín.

Ak si predstavu o darčeku ešte len tvoríte, pozvite nás k vám do firmy a ochutnajte naše vína pred tým, ako si vyberiete. K dispozícii vám bude odborný poradca, váš privátny vinár, ktorý vám s výberom ochotne pomôže.

Viac sa o našich vínach sa dozviete u našich obchodníkov alebo v e-shope.

 

Osobné venovanie je originálne

Nijaký iný darček nedokáže to, čo kvalitné víno. Víno očarí všetky zmysly vášho klienta. Aby si celý nasledujúci rok pamätal, že ho dostal práve od vás, ponúkame možnosť darčeky personalizovať. Na fľaše lepíme zákaznícke etikety, dolepky či logá, takisto potláčame hrdlá fliaš logom klienta. Darčekové balenia zahŕňajú možnosti od darčekových kartónikov s potlačou, drevené kufríky a kazety či špeciálne papierové balenia a tašky. Stále populárnou je aj visačka na hrdle fľaše s odkazom pre klienta.

 

Cena u nás je vždy férová

Vinárstvo Lahofer sa okrem produkcie prvotriednych prívlastkových vín venuje aj pestovaniu hrozna na 550 ha najlepších miestnych vinohradov. Táto prednosť nám zabezpečuje nielen vysokokvalitnú surovinu, ale aj primerané náklady na výrobu nášho vína. Kontaktujte nás a presvedčte sa sami, že ceny našich vín sú viac ako priaznivé.

Okrem toho je víno stále uplatniteľné ako daňovo uznateľný náklad. Ak je fľaša vína v hodnote do 17,00 € bez DPH a je označená vaším logom (to pre vás urobíme), považuje sa za reklamný predmet, ktorým si zo zákona máte možnosť znížiť daňový základ (maximálne do 5 % základu dane). Do spomínaných 17,00 Eur je možné zarátať aj náklady spojené s obstaraním (dopravu, obaly, etikety). Zároveň máte nárok aj na odpočet DPH.

Nezabudnite si kvôli dokumentácii odložiť aspoň jednu fľašu vášho chutného reklamného predmetu - nemusí byť plná :-)

 

Čo pre vás urobíme NAVIAC?

Dobré víno samozrejme nie je jediné, čo vám ponúkame. Chceme, aby ste koncoročné firemné dary mali jednoducho a rýchlo vybavené! Preto sme pripravení splniť všetky vaše požiadavky.

1. Poradíme vám s výberom

Už nikdy nemusíte sami vyberať spomedzi stoviek druhov vín. Robte to iba vtedy, ak vás to baví! Vo všetkých ostatných prípadoch využite BEZPLATNÉ služby našich kolegov špecialistov. Rozumejú vínu aj ľuďom - stačí, keď svojich klientov opíšete, a oni pre vás vyberú víno, ktoré sadne. Pomôžu vám s výberom aj po finančnej stránke.

Nakoniec, nejde o to, darovať klientovi nejaké víno. Ide o to, darovať mu to pravé.

2. Urobíme dojem na vášho klienta

Ukážte sa: Na akékoľvek víno z našej ponuky pre vás navrhneme etikety s vaším logom či mottom firmy, vytlačíme ich a priamo u nás všetky fľaše polepíme. Zavesíme na ne personalizované visačky (napríklad s blahoželaním) a doplníme aj obaly na fľaše. Presne podľa vášho želania.

Poďakujte sa vo veľkom štýle: darujte vášmu obchodnému partnerovi zážitok! Na vaše želanie pre vášho klienta zorganizujeme súkromnú degustáciu u neho vo firme, alebo na vianočnom večierku. Prinesieme zábavu, zopár nových poznatkov, a samozrejme - vážne dobré vína. Lahofer ochutnávka vždy zaboduje!

3. Zbavíme vás starostí s logistikou

Porozmýšľajte, či by vám viac vyhovovalo zaviesť tovar ku vám do firmy, alebo rozviesť vašim obchodným partnerom po celej Slovenskej a Českej republike. Nemusíte ani prstom pohnúť. Dovtedy, kým víno naozaj potrebujete,  vám ho podržíme v našom dobre chladenom sklade. 

S nami budete mať špičkové darčeky bez opletačiek a načas.

 

Tak si to zhrňme:

  • víno je perfektný firemný darček, je univerzálne a medzi klientmi veľmi obľúbené
  • vyberáte zo širokého sortimentu chutného a kvalitného vína
  • neponúkame vám iba víno, ale aj zážitok - ochutnávky na želanie
  • personalizácia - vyrobíme pre vás etikety, obaly, visačky, či čokoľvek, čo vás napadne
  • bezstarostná logistika - naše víno si môžete prísť ihneď kúpiť, dovezieme vám ho, alebo pre vás darčeky aj kompletne rozdistribuujeme

..a to znamená, že vianočné darčeky pre klientov už máte vybavené!

 

Dajte nám o sebe vedieť

Vyskúšajte, akými dobrotami môžete obdarovať klientov! Dohodnite si stretnutie s naším kolegom obchodníkom. Príde za vami do firmy a poradí vám pri výbere tých najlepších darčekov pre vašich klientov. Chutných a kvalitných, originálnych a za rozumnú cenu. Kontakty nájdete tu >.