Firemní zákazníci

Počas roka je niekoľko skvelých príležitostí obdarovať svojich firemných zákazníkov. V tejto kategórii sme pre vás pripravili špeciálne darčekové sady, ktoré obsahujú naše znojemské vína. Tieto sady môžete darovať vašim priateľom, obchodným partnerom alebo kolegom. Ideálny darček na Vianoce, k Novému roku, alebo aj na iné príležitosti, keď si chcete niektoho uctiť naozaj dobrým vínom.

Darčekové sady si môžete vybrať sami, podľa odrody vína, ktoré preferujete. Ľahko namiešate napríklad rovnakú odrodu v rôznych ročníkoch, alebo stupňoch cukornatosti. Taktiež môžete vybrať špeciálne sady iba s bielym vínom, alebo iba s červeným, či ružovým. Zaujímavá je aj kombinácia napríklad Rulandské biele, šedé a modré.

Obdarovať svojich priateľov a obchodných partnerov môžete vínami všetkých značiek v našej ponuke. Či už vyberiete napríklad výber Rizlingov z každého vinárstva, alebo naopak preferujte darčekové balenie z jednej značky. Môžete si vybrať z ponuky vinárstva Lahofer, Hanzel alebo Waldberg.

Darčekové sady si môžete objednať podľa vlastného vkusu, v rôznych darčekových kazetách, papierových obaloch. Dokonca máte možnosť objednať si u nás personifikované nálepky alebo etikety s vlastným odkazom, či logom vašej spoločnosti.

Preto ďalej nerozmýšľajte a darujte darčekovú sadu vína, ktorú si váš priateľ, obchodný partner, kolega alebo zamestnanec naozaj vychutná. Ide predsa o víno najvyššej kvality a či už ho budete piť s ním, alebo nie, určite pitie nášho vína vyvolá príjemné spomienky na vás a vašu firmu. Objednajte si naše odporúčané sety, ktoré nájdete v ponuke na našej stránke, alebo si nechajte poradiť mailom na vino@lahofer.sk.