Degustačné sety

Ponúkame vám exkluzívne darčekové kolekcie štyroch fliaš výnimočného vína Vinárstva Hanzel. Kolekcie sú balené v originálnych drevených kazetách vyrobených z historických trámov. Sú vhodné ako darčeky pre vašich blízkych, priateľov, kolegov alebo obchodných partnerov.

Darčekové kolekcie ponúkajú napríklad výber ocenených vín Hanzel, výber suchých vín Hanzel, výber sladkých vín Hanzel, výber vín Hanzel zaradených do apelačného programu VOC Znojmo, darčekovú sadu "Kráľovský rad", kolekciu štyroch fliaš prvého Rizlingu rýnskeho z vinárstva Hanzel, zaradeného do unikátneho Kráľovského radu VOC Znojmo.

Medzi darčekové degustačné sety patrí aj kolekcia DNA Hanzel. To je dub, nerez a agát, materiály, v ktorých nechali vinári z Vinárstva Hanzel zrieť starostlivo vybraný Tramín červený z viničnej trate Vinohrady pri Dyjakoviciach. Môžete sami vyskúšať, čo vínu pridalo (alebo naopak ubralo) dubové a agátové drevo. Či vo víne z dubového sudu nájdete typické vanilkové tóny a v tom agátovom zasa opojnú vôňu agátového kvetu a príjemne nasladlú chuť agátového medu. Alebo či vám viac zachutí ovocnejší tramín z nerezového tanku, či sa zamilujete do cuvée, ktoré majster vínnej pivnice Vinárstva Hanzel pripravil ako ideálnu kupáž tramínu “dubového, nerezového a agátového”.

V darčekovej kolekcii DNA nájdete aj „Hanzel DNA 4x Silvánske zelené 2016“. Ide o sadu štyroch fliaš exkluzívneho vína odrody Silvánske zelené radu DNA Vinárstva Hanzel. Víno dozrievalo 12 mesiacov v sude z gaštana jedlého.