Ako zbaliť Mladého alebo Mladú?

Tiež si kladiete túto otázku? Tak ste na správnom mieste. Prichystali sme si pre vás pár bodov, vďaka ktorým Mladých zbalíte raz - dva!

Postupne vám odhalíme ako postupovať, aby ste si Mladých získali. Jednou z možností je súťaž, ktorá bude prebiehať na našej facebookovej stránke. Zapojiť sa do nej je veľmi jednoduché. Stačí vložiť odpoveď na danú otázku  do komentáru. Otázky budú štyri a s každou odpoveďou sa zvyšuje šanca, že našich Mladých vyhráte práve vy! Súťažné otázky a ďalšie body ako zbaliť Mladých  budeme zverejňovať  postupne na našom webe aj na facebooku. Ak sa na vás šťastie neusmeje, nevadí! V našom e-shope si máte možnosť Mladých predobjednať! Výhercu súťaže vyhlásime v utorok  4. 11. 2014 na našom facebooku.

Víťazkou súťaže sa stáva Lucia Neckárová Šenkýřová. Srdečne blahoželáme!

Bod č. 1. PRIRODZENOSŤ

Buď prirodzený, na nič sa nehraj. Ak budeš sám sebou najlepšie si vyberieš, čo ti najviac vyhovuje. Či už Mladá LAHOFERka alebo Mladý LAHOFER sa rozhodne na nič nehrajú! Spoznaj ich, presne takých, aký sú.  Na to aby ste mohli piť prirodzené vína, musí sa pri ich výrobe dodržiavať určitý prísny postup.

Súťažná otázka č. 1.: Čo myslíte, používa LAHOFER pri výrobe mladých vín nejakú chémiu? 

prirodzenosť

Bod č. 2.: HUMOR

A je tu ďalší z bodov AKO ZBALIŤ MLADÝCH – dnešným bodom je HUMOR. Humor je korením vzťahu, prekonáva všetky bariéry, láme ľady a posúva vzťah dopredu.

Prelom ľady aj ty a hraj o skvelú cenu!

Súťažná otázka č. 2. : Tohtoročné etikety Mladých sú odvážne, no podľa nás aj veľmi vtipné. Aké sú podľa vás?

2

 Bod č. 3.: VERNOSŤ

Je tu tretí a zároveň posledný bod, ktorý vám pômože dostať sa bližšie k Mladým! Mladá LAHOFERka je s Mladým LAHOFERom už dlhé roky.

Všetci naši verní zákazníci si užívajú výhody, ktoré vernosť prináša.  Jednou z výhod je  10% zľava na predpredaj Mladých vín (zľava platí do 3. 11. 2014).

Súťažná otázka č. 3: V ktorom roku sa začali vyrábať mladé vína Mladá LAHOFERka a Mladý LAHOFER? 3