4 dôvody, prečo nakupovať víno LAHOFER

Slovensko je krajinou skvelého vína a množstva príležitostí, ako si ho zadovážiť. Prečo by ste ho mali teda nakupovať práve u nás?

Vinárstvo LAHOFER pôsobí na Slovensku od roku 2011. V roku 2013 sme začali predávať víno prostredníctvom internetu. Naša značka si dokázala získať stálych zákazníkov, z ktorých sa veľmi tešíme. Keďže si vážime ich dôveru, zaviedli sme Klubový systém, vďaka ktorému majú zľavu na nákup vo výške 10%. Neustále však pracujeme na tom, aby sme zlepšili naše služby a tým pádom aj spokojnosť našich zákazníkov.

Sme vinárstvo, ktorému záleží na tom, aby jeho zákazníci vínu rozumeli. Preto uvádzame pri každom našom víne podrobný analytický popis, ktorý je nad rámec požiadaviek zákona. Tam to však nekončí. Každý produkt sa snažíme obohatiť textami, ktoré sú inšpiratívne a ktoré pomáhajú zákazníkovi zorientovať sa vo svete vína. V prípade akýchkoľvek otázok majú možnosť využiť našu zákaznícku linku.

Sme značka, ktorá stavia na regionálnej tradícií výroby vína na Morave, pričom neváhame spájať technologické inovácie a dlhoročné skúsenosti našich pivničných majstrov. Spracovávame hrozno iba z vlastných viníc. Výsledkom je víno, ktoré získalo množstvo ocenení nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj vo svete.

Nadštandardné dlhoročné vzťahy s prevádzkami, kde je možné naše víno zakúpiť a prepracovaný logistický systém, nám umožňujú vybaviť akúkoľvek objednávku podľa požiadaviek zákazníka spoľahlivo a v čo najkratšom čase. To všetko so zachovaním priaznivých cien. 99% našich vín je s prívlastkom. Priemerná cena vína je napriek tomu len 7 €. Ako jeden z mála internetových predajcov vína vám ponúkame možnosť nákupu od jednej fľaše. Pritom sa snažíme udržať prijateľné ceny poštovného a možnosť osobného odberu zadarmo.