Hľadáte darčeky pre klientov? Darujte víno!

Už nemusíte rozmýšľať, čo pred sviatkami darovať klientom a obchodným partnerom. Darujte víno od Lahofera! Bude mať etiketu s vaším logom, balenie podľa vášho želania a vaším klientom ho rozvezieme za vás - či ich máte tridsať alebo tri tisíc.

 1. 5 dôvodov, prečo klientom darovať víno
 2. Prečo darovať víno Lahofer
 3. Aké vína máme v ponuke?
 4. Čo pre vás urobíme NAVIAC?
 5. Objednajte si 1 víno ZDARMA!

5 dôvodov, prečo klientom darovať víno

Rozmýšľate, ako si uctiť klientov a obchodných partnerov pred Vianocami a napadlo vás víno? Nedivíme sa - už starí Peržania ním obdarovávali dôležité osoby a diplomatické návštevy. Víno je ako stvorené na darovanie pre týchto 5 vlastností:

1. Víno vás predá

Darované víno je vaša vizitka. S exkluzívnym vínom ukážete úroveň vašej firmy a nastavíte očakávania obchodných partnerov. Stabilita. Profesionalita. Perspektíva. Zisk. Všetko dôležité o vás povie i jediná správne vybratá, bezchybne zabalená, svižne doručená fľaša dobrého vínka.

2. Odovzdá váš osobný odkaz

Ďakujeme za dôveru. Ďakujeme, že ste náš klient. Vážime si Vás. Spolupracujte s nami! Vínom vyjadríte všetko, čo potrebujete. Často aj bez slov.

Den_Braven_Lahofer

3. Ulahodíte každému

Dobré víno je univerzálne - hodí sa ku všetkým príležitostiam a ku všetkým ľuďom. Či ho dávate najvyššiemu riaditeľovi alebo najšikovnejšej asistentke, vždy existuje tá pravá odroda, chuť a vôňa, ktorá ich poteší, uchváti a presvedčí.

4. Zanecháte trvalý dojem

Ak chcete darovať víno, potom najlepšie tak, aby váš obchodný partner mal pocit, že ste víno vybrali jemu na mieru. Uctite si jeho osobný vkus a zapamätá si vás. Nepoznáte jeho vkus? S výberom vám pomôžeme. Je to žena? Možno ľahké a sladké víno. Skúsený CEO zahraničnej firmy? Snáď ho poteší bohaté, tmavé červené… viac o pomoci pri výbere TU >  

Vinarstvi_7-(1)

5. Veľký efekt, žiadna námaha

Nijaký iný darček nedokáže to, čo kvalitné víno. Víno očarí všetky zmysly vášho klienta. A už je tu pre vás pripravené. Dáme mu vašu etiketu, zabalíme ho podľa vášho želania a aj ho za vás rozvezieme. O chvíľu je váš darček na ceste!

To stále nie je všetko!

 • Víno si ako reklamný predmet viete dať do nákladov
 • vydrží obdarovanému veľmi dlho
 • a ani diétujúca manažérka ho neodmietne.

Víno je jednoducho prvotriedna voľba.

^E1A3CFB70C4202596C8115A638FC599CE994F920B6B934D6CA^pimgpsh_fullsize_distr

Ako je to s tými nákladmi?

Ak je fľaša vína v hodnote do 17,00 € bez DPH (nie je problém) a je označená vaším logom (to pre vás urobíme), považuje sa za reklamný predmet, ktorý si zo zákona máte možnosť odpísať z daňového základu. Najlepšie na tom je, že do spomínaných 17,00 Eur viete zarátať aj náklady spojené s obstaraním (dopravu, obaly, etikety). Zároveň máte nárok aj na odpočet DPH.

Nezabudnite si kvôli dokumentácii odložiť aspoň jednu fľašu vášho chutného reklamného predmetu - nemusí byť plná :-)

Hore

Prečo darovať víno Lahofer

Pretože:

 • Máme také víno, aké chcete

V Lahoferi pre vás máme nesmierne široký výber dobrého vína. Vyberiete si nie len spomedzi rôznych odrôd, ale aj z ich jednotlivých typov - takže ak chcete klientovi darovať Rizling Rýnsky, vieme vám ponúknuť suché, polosuché, polosladké… Takisto si môžete vybrať z viacerých ročníkov. Viac o našich vínach >

 • Máme ho dosť

Máte obľúbené víno a chcete ním potešiť stovku klientov? Či rovno 3 000? Naše víno vyrábame v dlhých šaržiach, ktoré majú výbornú a hlavne konštantnú kvalitu.

 • Môžete ho prísť kedykoľvek ochutnať

Príďte naše víno ochutnať do nášho predajného skladu, alebo si objednajte degustáciu priamo vo vašej firme, či na váš vianočný večierok.

A to všetko za veľmi konkurenčné ceny za veľmi kvalitné produkty!

^96C2903BDF49901779CF1744A5DE9F3FCA2E36965371731B18^pimgpsh_fullsize_distr

Hore

Aké vína máme v ponuke?

Také, čo vás potešia, uvoľnia, zahrejú na duši, rozprúdia krv a naštartujú vašu múzu! Od ľahkých bielych vín, cez úžasné mladé vína, krásne letné ružové až po komplexné červené vína. Naše vína sú vážne dobré. Za takýto darček vás klienti budú vychvaľovať.

Aby ste z toľkých vín nemuseli vyberať po jednom, zložili sme pre vás degustačné sety tých najlepších: 

^B8662067431E88ED62A898EB48F189D34145B0AD12CC4276FA^pimgpsh_fullsize_distr
Chcete niečo extra? K vášmu klientovi môže putovať jedno z našich výnimočných ocenených vín. Naše jemné Rulandské biele (2013), voňavý Sauvignon (2014) aj náš Rizling rýnsky (2013) získali striebro na najväčšej vinárskej súťaži v Európe (AWC Vienna). Dokopy sme si odtiaľ priniesli sedem ocenení.

Na Slovensku sme presvedčili na prešovskej výstave Muvina 2015 s našou lahodnou Pálavou (zlatá medaila). Náš polosladký Müller Thurgau (2013) skončil ako šampión na súťaži Víno Tirnavia 2014.

Pozrite si našich medailistov:

^A0E245E4920D8AB3E1B16E8E23DC3A9B22028678679F7F4F50^pimgpsh_fullsize_distr

awc_medails

_MG_877920-low

Hore

Čo pre vás urobíme NAVIAC?

Dobré víno samozrejme nie je jediné, čo vám ponúkame. Chceme, aby ste koncoročné firemné dary mali jednoducho a rýchlo vybavené! Preto sme pripravení splniť všetky vaše požiadavky:

1. Poradíme vám s výberom

Už nikdy nemusíte sami vyberať spomedzi stoviek druhov vín. Robte to iba vtedy, ak vás to baví! Vo všetkých ostatných prípadoch využite BEZPLATNÉ služby našich kolegov špecialistov. Rozumejú vínu aj ľuďom - stačí, keď svojich klientov opíšete, a oni pre vás vyberú víno, ktoré sadne. Pomôžu vám s výberom aj po finančnej stránke.

Nakoniec, nejde o to, darovať klientovi nejaké víno. Ide o to, darovať mu to pravé.

Jediné, čo vám ostane vybrať, bude počet fliaš. Poteší vášho obchodného partnera jedna či dve? Možno tri? Či pošlete rovno pol tucta pre celú firmu?

Záleží len na vás.

obaly

darcekove_balenia_jau

2. Urobíme dojem na vášho klienta

Ukážte sa: Na akékoľvek víno z našej ponuky pre vás navrhneme etikety s vaším logom či mottom firmy, vytlačíme ich a priamo u nás všetky fľaše polepíme. Zavesíme na ne personalizované visačky (napríklad s blahoželaním) a doplníme aj obaly na fľaše. Presne podľa vášho želania.

obaly_na_vino

Poďakujte sa vo veľkom štýle: darujte vášmu obchodnému partnerovi zážitok! Na vaše želanie pre vášho klienta zorganizujeme súkromnú degustáciu u neho vo firme, alebo na vianočnom večierku. Prinesieme zábavu, zopár nových poznatkov, a samozrejme - vážne dobré vína. Lahofer ochutnávka vždy zaboduje!

Mazda_drevena¦ü_krabic¦îka

3. Zbavíme vás starostí s logistikou

U nás nakúpite okamžite, bez čakacej doby. Môžete k nám prísť, kúpiť víno a odísť (distribučné centrum a sklad máme poruke, v Petržalke pri Carrefoure). Víno vám ale dopravíme aj priamo do firmy - ihneď, ale aj v deň, ktorý si určíte. Dovtedy vám ho bez problémov podržíme v našom dobre chladenom sklade. A ak nestíhate navštíviť a osobne obdarovať všetkých vašich klientov, urobíme to za vás! Víno rozvezieme vašim obchodným partnerom po celej Slovenskej a Českej republike. Nemusíte ani prstom pohnúť.

S nami budete mať špičkové darčeky bez opletačiek a načas.

drevena_krabice_small

Hore

Tak si to zhrňme:

 • víno je perfektný firemný darček, je univerzálne a medzi klientami veľmi obľúbené
 • vyberáte zo širokého sortimentu chutného a kvalitného vína
 • neponúkame vám iba víno, ale aj zážitok - ochutnávky na želanie
 • personalizácia - vyrobíme pre vás etikety, obaly, visačky, či čokoľvek, čo vás napadne
 • špičková logistika - naše víno si môžete prísť ihneď kúpiť, dovezieme vám ho, alebo pre vás darčeky aj kompletne rozdistribuujeme

..a to znamená, že vianočné darčeky pre klientov už máte vybavené!

Objednajte si 1 víno ZDARMA!

Vyskúšajte zdarma, akými dobrotami môžete obdarovať klientov! Dohodnite si stretnutie s naším kolegom obchodníkom. Príde za vami do firmy, odprezentuje vám našu ponuku a so sebou prinesie navyše jedno vínko podľa vášho želania - grátis!

Kontakty nájdete tu >  alebo vyplnte formulár nižšie: