Uctite si zákazníka vínom od Lahofera!

Nechali ste si rozhodovanie o darčekoch pre vašich zákazníkov na poslednú chvíľu? Radi by ste sa im poďakovali niečím originálnym? Chcete byť úprimný a osobný? Ak ste odpovedali 3x ÁNO, pokračujte ďalej v našom článku.

Den_Braven_lahofer1Originálnym spôsobom sa poďakujte svojim zákazníkom, odberateľom, potešte obchodných partnerov, spolupracujúce firmy, odmeňte svojich zamestnancov - výnimočným vínom značky Lahofer.

V našej ponuke nájdete široké portfólio špičkových prívlastkových vín, darčekových kaziet, krabičiek či drevených kufríkov, ako aj someliérskych potrieb v podobe darčekovej chladiacej karafy, vývrtky alebo značkových pohárov.

Vyberte víno podľa chuti

Ak majú vaši zákazníci v obľube vína suché, polosuché, polosladké alebo sladké, v našom sortimente nájdete všetky spomenuté varianty z rôznych odrôd vín LAHOFER a Hanzel:

1. VOC vína – apelačné vína z terroir Znojemsko. Povolené odrody sú Rizling rínsky, Sauvignon a Veltlínske zelené.
2. Burgundské vína – vína odrody Rulandské šedé sú pýchou nášho vinárstva. Každoročne získavajú ocenenia na popredných domácich i svetových súťažiach. Vybrať si však môžete aj z odrôd Rulandské biele či Rulandské modré.
3. Aromatické vína – zostatkový cukor a vyššia kyselinka dodáva odrodám ako Pálava, Tramín červený alebo Muškát moravský šťavu a rozvíja ich aromatické vlastnosti. Na výber ponúkame široké portfólio aromatických vín so zostatkovým cukrom, ktoré potešia rovnako dámy aj pánov.
4. Radi by ste tento rok zákazníkov obdarovali niečím naozaj netradičným? Vyskúšajte naše Kernery, Silvány, Rotgipflery, Muškát žltý alebo Blauburger.

cta_uctite-si-zakaznika

Darujte víno, darujte zážitok

Darovať víno znamená v skutočnosti darovať zážitok. Darovať niečo, čo je univerzálne a jedinečné zároveň. A navyše uplatniteľné do nákladov. Podľa našich zákazníkov je dôležité, aby dostali kompletný servis. Preto aj vám radi poskytneme nasledovné služby:

  1. Poradíme vám pri výbere vína - nie každý obchodník je someliér, pravdepodobne však každý obchodník pozná svojich zákazníkov. Povedzte nám o nich viac a my vám odporučíme také, ktoré najviac poteší.
  2. Individualizácia podľa vašich predstáv - máme pre vás pripravené nie len darčekové balenia, ale aj ich potlač, potlač fliaš, vlastné etikety na fľaše, vypaľovanie loga alebo darčekové kartičky. Všetko individuálna výroba so 6 rokmi skúseností.
  3. odľahčíme vašu logistiku - ak chcete poslať darčeky priamo klientom, stačí nám dať ich zoznam a o ostatné sa postaráme. Víno v darčekovom balení dorazí nepoškodené až k nim.
  4. skladovanie "Just-in-tme" - Nemusíte si robiť starosti s teplotou alebo svetlom pri skladovaní vína, darčeky môžete mať pripravené v našom sklade dovtedy, kým ich nebudete potrebovať odobrať.
  5. Doplnkové služby v podobe privátnych ochutnávok, firemných večierkov, školy vína a pod.

V neposlednom rade, áno, je to aj o peniazoch. Ak je fľaša vína v hodnote do 17,00 € bez DPH, považuje sa za reklamný predmet, ktorý si zo zákona máte možnosť odpočítať z daňového základu. Do spomínaných 17,00 € viete zahrnúť aj náklady spojené s obstaraním (dopravu, obaly, etikety). Zároveň máte nárok aj na odpočet DPH.

cta_uctite-si-zakaznika_2