Súťažte o 2 vstupenky na degustačnú večeru LAHOFER!

Radi si otvoríte fľašu vína k skvelej večeri? Máte radi, ak víno ladí a umocní chuť pripraveného jedla? Radi súťažíte? Ak ste odpovedali na všetky tri otázky áno, neváhajte ani sekundu a zapojte sa do našej súťaže o 2 vstupenky na degustačnú večeru LAHOFER.

Všetci radi súťažíme, najmä vtedy ak sa súťaží o zaujímavé ceny. Čo by ste povedali na cenu v tvare zážitku pre vaše chuťové zmysly? Napríklad ružová špička bravčovej panenky, alebo terina z kačacej pečene? Napadá nám len jedno pomenovanie - večer plný špecialít a k tomu správne vyhladené vína Lahofer. Tak ako? Ste pripravení zapojiť sa do našej súťaže?

Ako sa zapojiť?

  • prečítajte si, aké menu na vás čaká na degustačnej večeri s Lahoferom
  • ku každému chodu večere priraďte jedno víno z nášho sortimentu (Lahofer alebo Hanzel) - také, ktoré sa podľa vás najviac k danému jedlu hodí.
  • napíšte nám na vino@lahofer.sk svoje typy v tvare: názov chodu + víno (napríklad Grilovaná cukina s paradajkovo-bazalkovým pestom a syrom Gran Padano + Rulandské šedé, suché)
  • kto spáruje všetky chody s vínami správne alebo sa najviac priblíži nášmu párovaniu jedla s vínom, vyhráva!

 

Od kedy do kedy?

Súťažíme od 12.9.2016 od 15.00 do 14.9.2016 do 19.00. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom a jeho meno zverejníme na našom Facebooku.

 

O čo súťažíme?

2 x vstupenka na degustačnú večeru LAHOFER.

Degustačná večera s Lahoferom sa bude konať 22.9.2016 v reštaurácii IDYLA Cafe & Restaurant, Mlynská dolina. Viac o degustačnej večeri sa dozviete tu.

 

Veľa šťastia!