Prečo si kúpiť víno ako darček pre firemných partnerov?

 

Víno patrí medzi najluxusnejšie alkoholické nápoje, ktoré žijú svoj vlastný príbeh. Svoju púť začalo už 6000 rokov pred našim letopočtom v Číne. Víno dlho zohrávalo dôležitú úlohu v náboženstve. V Egypte bolo známe víno už v najstarších dobách jeho dlhej histórie, teda už pred 3200 rokmi pred n.l. Dôkazy o tom sa našli v hrobkách faraónov, kde sa medzi rôznymi kresbami nachádzali aj kresby o pestovaní viniča, lisovaní hrozna, ako aj o príprave vína a o jeho pití. Mŕtvym dokonca dávali do hrobu džbány naplnené vínom. Židia zaradili víno do kategórie posvätných podľa vzoru Egypta. Nevedia si bez neho predstaviť sviatky, zvyky a rituálne úkony. Víno sa stalo prostriedkom, ktorý umožňuje plniť vôľu stvoriteľa. Judaizmus presne vymedzuje, ako víno konzumovať, aby išlo o konanie v prospech nebies a nie iba o kratochvíľu s opojenou hlavou.

To, v aký prospech a akú vôľu ho použijete vy, necháme na vás...

Po dlhé stáročia až po súčasnosť sa lahodná chuť vína spája s jedlom na zvýšenie kulinárskeho zážitku. Hodí sa ako výborný darček pre mužov aj ženy, pre rodinnú návštevu, priateľov, ale aj pre firemných partnerov, ako poďakovanie za uplynulé pracovné obdobie.

Darovanie je starodávnym rituálom, ktorý môže byť použitý na  odmenu zamestnancov alebo na oslavu špeciálneho míľnika. Bez ohľadu na príležitosť vám víno pomôže vytvoriť dobrý dojem.

Vaši klienti a firemní partneri sú životnou silou vašej firmy. Samozrejme je dôležité ukázať svoju vďačnosť. Malý symbol ocenenia v podobe darčeka môže napomôcť k udržaniu dobrých vzťahov. Či už ide o oslavu ku koncu spoločného projektu alebo o vianočný darček, je to láskavé gesto, ktoré vaši zákazníci ocenia.

Vianočná pohoda pri pohári vína

Nie je nič lepšie, ako si večer sadnúť, zabaliť sa do deky a vychutnať si úžasnú chuť dobrého vína. Doprajte tento pocit každému, koho chcete obdarovať výnimočným zážitkom v podobe našich vín samostatne alebo v darčekovom balení.

Darček, ktorý nezapadne prachom

Aj vám sa každoročne stáva, že si počas obdobia sviatkov nosíte domov mnoho zbytočných predmetov, ktoré skončia v koši? Určitý čas ich máte vystavené na polici a po čase na ne začne sadať prach. Toto je jediný fakt, ktorý vám vieme zaručiť. Náš darček nikdy nezapadne prachom.

Skôr, či neskôr sa určite vypije.

Ako je to s tými nákladmi?

Ak je fľaša vína v hodnote do 17,00 € bez DPH (nie je problém) a je označená vaším logom (to pre vás urobíme), považuje sa za reklamný predmet, ktorý si zo zákona máte možnosť odpočítať z daňového základu. Najlepšie na tom je, že do spomínaných 17,00 Eur viete zarátať aj náklady spojené s obstaraním (dopravu, obaly, etikety). Zároveň máte nárok aj na odpočet DPH.

Nezabudnite si kvôli dokumentácii odložiť aspoň jednu fľašu vášho chutného reklamného predmetu - nemusí byť plná :-)

Sme pripravení poradiť, vybrať, zabaliť a doručiť vám darčeky,ktoré si vyberiete.