Posedenie pri víne LAHOFER …

...s Oľgou Feldekovou

Spisovateľka a humoristka Oľga Feldeková sa aktuálne venuje písaniu novej knihy poviedok. Popri všetkých svojich povinnostiach stíha aj množstvo iných aktivít. Začiatkom jari sa stala krstnou mamou vína Pálava, ročníku 2013, ktoré predstavilo vinárstvo LAHOFER počas prvého zo svojich Večerov s LAHOFERom v bratislavskom Hoteli Devín.


images (6)Čím aktuálne v týchto dňoch žijete? Na čom pracujete?

V tieto jarné mesiace sa roztrhlo vrece s besedami v knižniciach a na školách. Stretnutia s čitateľmi, i s mladými ľuďmi , to sú vždy akcie, ktoré každého spisovateľa či iného umelca nabíjajú pozitívnou energiou.Sú to vlastne stretnutia s priateľmi, kde si vždy máte čo povedať a odchádzate s naplnenou dušou, akýsi lepší, prajnejší, pozitívnejší. Roztrhlo sa aj vrece s krstami, naposledy s krstom úžasného vína Palava firmy Lahofer. Keď mi zvýši čas, a najmä po večeroch, dokončujem knižku poviedok. No a nakoniec ako každá žena, práce v domácnosti či rodine je vždy neúrekom. Ani ja sa v tomto ohľade nijako nevymykám, nelíšim. 

Na čo si vždy rada pripijete s dobrým vínom?

Dúfam, že sa dobré dôvody nájdu. Vždy rada pozdvihnem čašu dobrého vína, aby som pripila na zdravie všetkých svojich blízkych a milovaných. No a potom sú i niektoré netradičné prípitky. Jeden z nich bude, ak sa našej dcére podarí úspešne a bez problémov rozviesť

Víno Pálava, ročník 2013, výber z hrozna, s vôňou lichi a fialiek, je dostupné na e-shope vinárstva LAHOFER.

O príjemnú atmosféru pri krste novej Pálavy sa postarala skupina KaFe Band. O príjemnú atmosféru pri krste novej Pálavy sa postarala skupina KaFe Band.

Krstná mama v spoločnosti našich konateľov. Zľava doprava: Ľubomír Feldek, Oľga Feldeková, Peter Kuzma, Viera Komárová, Ivan Záleský Krstná mama v spoločnosti našich konateľov a PR manažérky. Zľava doprava: Ľubomír Feldek, Oľga Feldeková, Peter Kuzma, Viera Komárová, Ivan Záleský