Ľudia v LAHOFERi

peto1_kopie   Peter Kuzma, riaditeľ

e-mail: peter.kuzma@lahofer.sk

tel.: +421 911 442837

Víno LAHOFER pre mňa predstavuje stabilnú značku a synonymum kvality. Pre tím ľudí, ktorý vediem, sa snažím byť poradcom a dobrým priateľom. Mojim cieľom je, aby bolo vidieť, že všetci máme svoju prácu radi a že nám na našich zákazníkoch záleží.

 

 

karolina     Karolína Ochodnická, obchodná zástupkyňa

e-mail: karolina.ochodnicka@lahofer.sk

tel.: +421 911 974 672

Rada spoznávam nových ľudí a nové miesta, práca v LAHOFERi mi obe z týchto vecí umožňuje. 

 

 

pali    Pavol Balík, obchodný zástupca

e-mail: pavol.balik@lahofer.sk

tel.: +421 905 399 235

V súčasnosti pracujem na tom, aby sa o víne LAHOFER dozvedeli aj regióny Slovenska, ktoré sú vzdialenejšie od Bratislavy. Spoznávanie nových miest, ľudí a prevádzok je každodennou súčasťou môjho pracovného života.

 

 

    Mária Vöröšová, finančná manažérka

e-mail: lahofer@lahofer.sk

tel.: +421 911 192 515

Práca pre LAHOFER pre mňa znamená mať prehľad o celkovom finančnom stave , hospodárení a dodávkach vína. Tiež mám na starosti personalistiku a mzdy. Každý deň pre mňa predstavuje výzvu na zefektívnenie administratívy, rada vnášam poriadok do čísel a všade tam, kam treba.

 

 

   tato      Lucia Pribišová, marketing

e-mail: marketing@lahofer.sk

Práca v Lahoferi pre mňa znamená spojenie dvoch výstižných slov: Víno a kreativita, ktorej sa nikdy nekladú medze. Som rada, že môžem robiť prácu, ktorá ma skutočne baví.

 

 

janka      Jana Trebulová, fakturácia

e-mail: fakturacia@lahofer.sk

tel.:  +421 911 232 702

Práca v Lahoferi mi dala možnosť rozšíriť svoj obzor vedomostí do úplne inej sféry - sféry čísel. Na druhej strane som sa viac dozvedela o vínach, ich výrobe, chuti a príjemnom oživení jedla vhodne vybraným vínom.

 

 

Bohus       Bohuš Kríž, doprava

e-mail: sklad@lahofer.sk

tel.:  +421 911 241 686

Víno bolo dávno môj koníček. Až hrou osudu sa mi stalo zamestnaním, ktoré mi prináša každý deň nové poznatky, zážitky a stretnutia s veľkým počtom zaujímavých ľudí. A preto ako ten, kto zodpovedá aby naši zákazníci dostali včas naše vína, si pomôžem citátom: "Víno dodáva odvahy." (Publius Ovidius Naso). Odvážne Vám ho teda dodám vždy rýchlo a načas.