Degustačné sety "Letné bestsellery" a "Sladké leto" prichádzajú!

Na svete je nepreberné množstvo dobrého vína. Možno aj vy by ste chceli vyskúšať čo najviac chutí a vôní, vína ľahké a mladé striedať s archívnym zlatom, za suchými kráľmi dať voňavú sladkú bodku. Bohužiaľ, v možnostiach smrteľníka to zvyčajne nie je. Aby sa vám to podarilo, potrebovali by ste takmer nekonečné množstvo času a veľmi bohatého strýka v Amerike.

leto

Predstavte si však, že by ste mali možnosť vyskúšať naozaj to najlepšie bez toho, aby ste museli tráviť čas hľadaním a skúšaním. Že by vám váš osobný poradca vybral také vína, po ktorých môžete s kľudným svedomím siahnuť a viete, že sa nesklamete. A zároveň by vám váš poradca pomohol nakúpiť víno lacnejšie a ušetriť peniaze. Pýtate sa, ako sa to dá? Veľmi jednoducho.

Váš osobný poradca má meno - volá sa Ivan Záleský a je someliérom vo vinárstve Lahofer. Ivan pre vás namiešal 2 úplne nové degustačné sety. Vybrané vína sú ideálnym spoločníkom k moru, na terasu či k bazénu, zároveň vám umožnia prejsť si tým najlepším, čo Lahofer ponúka.

LF_kolaz-2

 

V obidvoch setoch nájdete šesť vín, sety sa líšia tematickým zameraním. Prvý set je určený pre fanúšikov suchších vín, pričom sme do výberu zaradili tohtoročné najpredávanejšie vína. Jeho názov je príznačný - volá sa Letné bestsellery.

Druhý set nazvaný Sladké leto je určený pre tých, ktorí obľubujú naše sladké vína. Do tohto výberu sme zaradili ľahké a svieže sladké vína, ktoré si poriadne zachladené vychutnáte najmä v tomto teplom počasí.

Oba letné degustačné sety teraz dostanete spolu s našim letným darčekom: zaplatíte za päť vín, šieste víno - Rosé Lahofer v hodnote 6,61 EUR dostanete grátis. A k tomu dovoz ZDARMA k vám domov!

 

Čo teda degustačné sety obsahujú?

 

Degustačný set "Letné bestsellery" obsahuje:
Rizling rýnsky - VOC, 2013, suché
Sauvignon - VOC, 2014, suché
Chardonnay - SK rada, 2014, suché
Rulandské biele - neskorý zber, 2013, suché
Tramín červený - výber z hrozna, 2013, polosladké
Rosé LAHOFER - neskorý zber, 2014, sladké

Lahofer degustačný set

 

 

 

 

 

 

Degustačný set "Sladké leto" obsahuje:
Sauvignon - VOC, 2013, polosuché
Neuburské - neskorý zber, 2013, polosuché
Rulandské šedé - výber z hrozna, 2013, polosladké
Müller Thurgau - neskorý zber, 2013, polosladké
Muškát moravský - neskorý zber, 2013, sladké
Rosé LAHOFER - neskorý zber, 2014, sladké

Degustačný set Lahofer

 

 

 

 

 

 

Degustačné sety "Letné bestsellery" a "Sladké leto" si môžete zakúpiť v našom e-shope.