LAHOFEST 2016: Pred oponou

11To naozaj?

...Nastal obrovský smiech. Pri tabuli som stála ako taká zmätená vyplašená srnka. Hm, fakt vtipné. Od strachu čo sa stane som vtedy ani nedýchala.

Smiech je to posledné čo som v tej chvíli čakala. Fajn 1:1, vyrovnali. Utrela som si pot z čela a posadila sa.

 

Nová výzva

Dlho som sa neohriala a dostala som ďalšiu bojovú úlohu. Aj tá musela byť zvečnená na našej tabuli, až kým pri štvrtom písmenku nedopísala fixka. LAHO. Na tabuli svietilo červenou farbou jednoduché, prosté „LAHO“. Kým si kolega vzal druhú fixku, aby dopísal FER, vykríkla som: „napíš FEST!“. Skrátka to bude LAHOFEST.

lah

A skôr ako prišlo na zadanie mojej bojovej úlohy – vymyslieť názov festivalu, odhalila som svoje nadprirodzené schopnosti predpovedať budúcnosť a názov som vymyslela už doma. Ale nie, srandujem, ráno som mala výborné smoothie, ktoré podporilo moje myšlienkové pochody a skrátka to prišlo v správnej chvíli.

 

palavaNápad

Neviem ako vy, ale väčšina mojich nápadov vzniká doma. Doma, kde sa skrátka posadím do obývačky s výhľadom na Bratislavský hrad.

Otvorím si fľašu Lahoferu (áno, choroba z povolania), nakrájam si syr prosciuttom a ak chladnička dá, pridám k tomu aj hrozno. A jednoducho tvorím, tvorím a tvorím.

 

bojkoStrach

Sedím si v kresle, s výnimočnými hodinkami na ruke, myšlienky mi prúdia v hlave, kurzor na monitore bliká. A v tom najväčší buchot!

Vystrelila som z kresla, asi takou rýchlosťou ako z nuly na 100 za tri sekundy. Nie preto, že by som bola zvedavá, čo sa stalo, ale preto že som sa poriadne zľakla.

S maličkou dušičkou kráčam smerom do kuchyne, odkiaľ buchot prišiel. Lucka, neboj sa, zvládneš to, otvor tie dvere a pozri sa, čo sa stalo. Pokračovanie nabudúce...

S pozdravom, Vaša Luc.

  img_2063