LAHOFER príbeh

Túžba predávať naše víno na Slovensku vznikla v roku 2009. Pre toto obdobie bol charakteristický rastúci záujem o vína, ktoré garantovali pôvod svojho hrozna. Mladí obchodní zástupcovia našej značky vtedy vedeli, že stoja pred veľkou výzvou a že nebude ľahké uspokojiť náročného slovenského zákazníka.

Víno LAHOFER sa však dokázalo presadiť a v súčasnosti vyrába aj slovenskú radu vín. To všetko preto, aby splnilo vysoké očakávania svojich zákazníkov. A prečo názov LAHOFER? Príbeh drobného remeselníka a umeleckého rezbára Jána Lahofera z Dobšíc, kde je dnes sústredená výroba, nás oslovil natoľko, že sme sa jeho menom rozhodli označiť naše vinárstvo. Skvostná knižnica, ktorej je autorom, dnes sídli na pražskom Strahove a láka návštevníkov z celého sveta.

Zriedkavo sa ponoríte do jedného zážitku tak, ako pri dobre napísanej knihe. Práve preto má naše vinárstvo ambíciu stať sa pre vás knižnicou príjemne strávených okamihov. Presne také je aj naše logo. Predstavuje knižnicu zážitkov, lebo to chceme...robiť z vína zážitok. Naše víno spája chute do dokonalosti, sprevádza vás počas nezabudnuteľných životných chvíľ či pri kvalitnej knihe a ukazuje, že víno nie je žiadnou vedou.

Udržanie stabilne vysokej kvality, originálny design a špičkový servis - to všetko sú štandardy, ktorými sa snažíme uspokojiť náročného slovenského zákazníka. Aby sa nám to podarilo, čerpáme z úspechov a regionálnej vinárskej tradície Znojemska, ktorú rozvíjame pomocou najmodernejších vinárskych postupov.

logo_lahofer_pribeh