Júlové dobrodružstvo s mazdou MX-5

Počas horúcich júlových dní ste mali možnosť zapojiť sa do veľkej letnej súťaže, v ktorej na vás čakali zaujímavé ceny. Azda tou najzaujímavejšou bola Mazda MX-5 na víkend a okrem toho tradične vaše obľúbené víno Lahofer s doplnkami ako sú vývrtky, nálievky či karafy na udržanie správnej teploty vína.

Do súťaže sa zapojilo cca 250 súťažiacih. Ich úlohou bolo tipnúť si, koľko korkov sa nachádza v párty chladiči. Tri najbližšie typy sa stali výhercami no len ten najbližší získal Mazdu MX-5 na víkend.

 

párty box

 

A keďže výhra v našich výhercoch zanechala silný zážitok, rozhodli sme s nimi uskutočniť krátky rozhovor.

 

1. Poznali ste pred súťažou víno Lahofer?

"Pred súťažou som poznala víno Lahofer iba z počutia, ale nemala som nikdy tú možnosť ho ochutnať. Preto som sa rozhodla zapojiť do vašej súťaže, nakoľko veľmi rada súťažím - ceny mi prišli veľmi atraktívne."

 

2. Ako sa Vám páčila samotná výhra?

"Pamätám si, že som bola v práci a veľmi som sa potešila, že som vyhrala. Dokonca som aj zvrieskla od radosti. Najkrajšie na výhre je to, že potešíte aj ostatných. Keď prišla výhra domov, môj brat vychladil víno a s celou rodinou sme si pripili. Všetci doma sme si ho pochvaľovali. A čo sa týka Mazdy MX5 najviac sa potešil môj priateľ, ktorý má sám Mazdu. Tvrdil, že to bol jeho najkrajší víkend plný zážitkov, splnený detský sen a zároveň najlepší narodeninový darček. Úprimne sa Vám chcem poďakovať, že robíte takéto súťaže a viete ulahodiť ľuďom, či už vínom alebo nezabudnuteľným zážitkom. Teraz už len budeme spomínať na tieto úžasné dni pri fotkách s otvorenou fľašou vína Lahofer."

 

táto    Untitled

 

3. Keby ste mali opísať víno Lahofer 3 výstižnými slovami, aké by to boli?

"Kvalitné, lahodné a osviežujúce víno Lahofer."

 

Úprimne nás teší, že sme boli práve my tvorcom nových zážitkov a že slogan "Víno ako zážitok" má svoje opodstatnenie. Už teraz sa tešíme na ďalšie súťaže, z ktorých si výhercovia budú môcť odniesť nielen hmotné ceny ale predovšetkým ZÁŽITKY, ktoré v ich pamäti ostanú navždy. Do súťaženia priatelia!