HANZEL prichádza na Slovensko

Milí priaznivci kvalitného vína, máme pre vás skvelú správu. Ako výhradný dovozca a distribútor vína Lahofer na Slovensku sme sa rozhodli zaradiť do našej ponuky novú značku - Vinárstvo Hanzel. Vinárstvo Hanzel je malý producent vína zo Znojemska, ktorý od roku 2014 patrí pod vinárstvo Lahofer.

Aj keď majú obe vinárstva rovnakých majiteľov, vína od Hanzela a od Lahoferu sú úplne odlišné. V našom sortimente vinárstva Hanzel môžete nájsť vína ľahké, svieže, šťavnaté - jednoducho ideálne na pitie počas horúcich letných dní. Kvalita týchto vín je zaručená značkou Lahofer.

Slovenské zastúpenie vinárstva Lahofer poskytuje svojim zákazníkom jedinečné zážitky prostredníctvom prvotriedneho vína. Vysoko nastavenú latku sme rozhodne nechceli podliezať, preto sme aj v prípade vinárstva Hanzel počkali najprv na to, kým sa vo vinárstve udomácni know-how, výrobné postupy a filozofia kvality, ktoré prinášajú toľko radosti naším zákazníkom.

Vinárstvo Hanzel pri výrobe vína nadväzuje na dlhoročnú rodinnú tradíciu odovzdávanú z generácie na generáciu. Cieľom je výroba kvalitných prívlastkových vín z hrozna dopestovaného na významných vinohradníckych miestach v okolí mesta Miroslavov na Morave. Všetky vína sú vyrábané šetrnými technológiami a postupmi s dôrazom na dodržiavanie čo najvyššej čistoty a hygieny. V novo zrekonštruovanej historickej budove pôvodného vinárstva nájdete hotel so štýlovo zariadenou reštauráciou, konferenčnú sálu pre usporiadanie akcií, rodinných osláv i firemných večierkov, vinotéku, vínnu pivnicu a technologické zázemie vinárstva.

valentyn-ve-vinarstvi-hanzel

53abfeeeb14e7354b9140400

vinarstvi-hanzel-18----resize-640x480

hanzel-vinarstvi-miroslav-vinarstvi1_1411288624hanzel-vinarstvi-miroslav-sklep_1411288511