Darček pod stromček? Víno LAHOFER!

Nájsť ideálny vianočný darček pre manželku či manžela, partnera alebo rodinného priateľa je neľahká úloha pre každého z nás. Veľkou výhodou darčekov v podobe vína je aj to, že spájajú ľudí a poskytujú zábavu počas celých sviatkov. A o to predsa cez Vianoce ide.

 

Aby sme vám aspoň časť príprav na sviatky uľahčili, pripravili sme pre vás a vašich blízkych darčekové balíčky LAHOFER a HANZEL. Sú vyskladané tak, aby ste u obdarovaného stopercentne zabodovali!

  1. Pre tých, ktorí uprednostňujú čisté a svieže chute tradičných vín je určený darčekový balíček VOC vína. Skratka VOC znamená Vína Originální Certifikace a označuje typický Rizling rýnsky, Sauvignon alebo Veltlínske zelené zo Znojemska.
  2. Dámy a mladší zákazníci zväčša ocenia šťavnaté vína s vyšším zostatkovým cukrom aj kyselinkou. Práve takéto vína obsahuje darčekový balíček Voňavé Vianoce.
  3. Rulandské šedé či modré sú naopak obľúbené najmä u tých milovníkov vína, ktorí už čo-to v živote okoštovali a posunuli sa ku komplexnejším chutiam. Ak takýto popis sedí na vášho blízkeho, Burgundský rozstrel je tým pravým darčekom.
  4. Ak je váš blízky otvorený spoznávaniu nových chutí a vôní, odporúčame vyskúšať darčekový balíček Od Silvánu po Blauburger. Obsahuje 6 skvelých vín, ktoré si určite zamiluje.
  5. Ako posledný vám predstavíme darčekový balíček Bestsellery 2016. Obsahuje 6 najpredávanejších vín LAHOFER/HANZEL za rok 2016. Ideálny darček pre každého milovníka kvalitných vín.
    Veríme, že si z našej bohatej ponuky vyberiete. Aby sme vám spríjemnili predvianočný zhon, máte od nás dopravu až do 21.12.2016 pri objednávkach nad 40 EUR ZDARMA!

cta_darcek-pod-stromcek_2

 

Sprievodca vínami Lahofer

Ak máte prianie, ktoré sa nezmestilo do niektorého z darčekových balíčkov, radi vám poradíme s výberom originálneho darčeka pre vašich blízkych. Stačí nám napísať e-mail na adresu info@lahofer.sk. Pri rozhodovaní o výbere správneho vína vám môže pomôcť aj naša grafika:

 

Ak sa vám naša grafika - stručný sprievodca vínami Lahofer - páči, môžete si ju stiahnuť a vytlačiť.

PS: Dávate radšej prednosť someliérskym predmetom, štýlovej karafe, plagátom s arómami vo víne či praktickej darčekovej poukážke? Viac informácií nájdete na našom e-shope.

 

Na zdravie!

cta_darcek-pod-stromcek