Aprílové degustácie LAHOFER a HANZEL

Jar je v plnom prúde, čo znamená jediné: prišiel čas, kedy môžeme našim zákazníkom predstaviť prvé novinky - nové vína a formát degustácií. Prijmite naše pozvanie a zahájte s nami ďalšiu sezónu degustácií LAHOFER a HANZEL. Termíny nájdete na konci článku.

 

S veľkou radosťou otvárame ďalšiu sezónu degustácií, skvelých nových vín, a, samozrejme, zážitkov. Za tie roky, čo sa spolu na ochutnávkach stretávame, sa vymenilo množstvo vín, niekoľko someliérov a pred 2 rokmi sme pridali ďalšiu značku. Jediné, čo sa nezmenilo, je formát riadenej ochutnávky.

 

Nový formát ochutnávky

Celú zimu sme preto premýšľali, ako spraviť naše degustácie ešte atraktívnejšie. Dali sme si za cieľ predstaviť vám nový formát, ktorý by posunul naše degustácie o malý krok ďalej. Lebo ako vraví klasik: Kto ešte nebol na degustácii, nech sa hlási u súdruha Žinčicu.

Keďže sme rozmýšľali dlho a tuho, výsledok sa dostavil. Už v apríli spúšťame nový formát ochutnávok LAHOFER/HANZEL - TEMATICKÉ OCHUTNÁVKY.

Každá takáto ochutnávka bude venovaná jednej konkrétnej téme, tejto téme bude prispôsobený aj výber vín a výklad someliéra. Vína vybrané špeciálne pre tento večer vždy doplnia aj vzorky mimo záber témy, ochutnávka bude mať 2 časti - riadenú a neriadenú. V riadenej časti sa budeme venovať téme večera. Po nej bude nasledovať neriadená časť, kde budete mať možnosť ochutnať ďalšie vína a voľne o nich diskutovať. Počet vzoriek bude vždy vyšší ako pri klasickej riadenej degustácii.

 

Sú známe prvé termíny na apríl

Už teraz sa môžete tešiť na prvé dva aprílové termíny našich degustácií:

  • 19.4.2017 - tematická ochutnávka.
    MIESTO: Reštaurácia Le Petit Café & Bar, Suché mýto 19, Bratislava - Staré mesto
    VSTUPNÉ: 15 €/osoba. V cene vstupného je zahrnutých 17 vzoriek vína, občerstvenie a 10 % zľava na nákup vína objednaného v deň ochutnávky.
    VSTUPENKU na degustáciu si môžete zakúpiť online na nasom e-shope.
  • 27.4.2017 - klasická riadená ochutnávkaBližšie informácie o mieste (v Bratislave) a čase konania včas zverejníme.