2016 - rok plný zážitkov, ďakujeme!

Čo nevidieť máme ďalší rok za nami a je čas sa vám poďakovať. Za to, že ste vernými fanúšikmi Lahoferu - vína ako zážitok. Veríme, že aj v novom roku to nebude inak. Poďte sa s nami spoločne pozrieť, čo sme spolu zažili v roku 2016.

 

peto1_kopieMilí priatelia,

som veľmi rád, že môžeme spolu osláviť ďalší úspešný rok. Zažili sme toho opäť veľa, pri víne aj mimo neho. Ďakujem vám za vašu priazeň, prajem vám krásne sviatky, úspešný nový rok a veľa zážitkov - verím, že aj s Lahoferom.

Peter Kuzma, riaditeľ

 

Zažili sme spolu

  • Znojmo, srdce Lahoferu - mestečko, ktoré je domovom nášho vinárstva Lahofer. Niektorí toto mestečko poznáte z počutia, iní ste mali príležitosť ho s nami navštíviť. Navštívili sme aj vinice, z ktorých hrozna sa vyrába práve víno Lahofer či Hanzel.

Skúška3

 

  • Golfové leto - sezónu sme tento rok odštartovali prvým turnajom golfovej túry Golf Channel Open Tour, ktorej je LAHOFER partnerom už tretí rok. V rámci tejto tour hráči odohrali 4 turnaje. Nechýbali sme ani na menších ihriskách ako je Hrubá Borša či Báč.

13323746_994990233930726_6881798849382518091_o

 

  • Letná súťaž s Mazdou - v júli sme pre vás pripravili súťaž, ktorej hlavnou výhrou bola práve Mazda MX-5. Prichystaný bol párty chladič a stačilo len uhádnuť, koľko korkov sa v ňom nachádza. Výhercovia si vietor vo vlasoch s Mazdou užili a poskytli nám aj krátky rozhovor.

táto

 

  • LAHOFEST - 1. ročník festivalu plného vína, ktorý sme usporiadali pre vás. Na jednom mieste ste mali príležitosť ochutnať až 50 vzoriek vín (+ 2 ako prekvapenie) od netradičných Neuburgov cez Silvány až po Rulandy a špičkové vína so zostatkovým cukrom - Pálava, Muškát či Tramín. O vašu večnú spomienku sa postaral profesionálny fotograf, ktorý vám fotku priamo na mieste aj vytlačil.

Ako sa to všetko začalo? 3 vtipné krátke príbehy, ktoré odhalia čo sa stalo za oponou, pred oponou a priamo za dverami!

lahofer-tim_cenzura   _o7a4184

 

  • Ochutnávka mladých vín - každá jedna ochutnávka, ktorú robíme je výnimočná. Výnimočná preto, lebo máte možnosť ochutnať novinky, ktoré ste doteraz nemali príležitosť degustovať. A musíme povedať, že tohtoročné mladé vína sa naozaj podarili. Mladá Lahoferka dokonca zožala väčší úspech ako minulý rok!

_o7a4205_upravena